تبلیغات
سرباز رهبر

            
                                        
قالب وبلاگ
نظر سنجی
از کدوم قسمت صالحون خوشتون اومد؟

حمایت می کنیمــ...
 

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

افسران - چه جمعه های که یک به یک غروب شد نیامدی...
نماز صبح و که خوندم دلم هوای  آقا رو کرد
فتوشاپ رو باز کردم و این طرح از آب در اومد...(ببخشید اگه ابتدایی هست)
ایشالله آقا قبول کنه...
بچه ها  دعام کنید...
طبقه بندی: انتظار، تصاویر مذهبی،
[ جمعه 24 آذر 1391 ] [ ساعت 06 و 54 دقیقه و 02 ثانیه ] [ صالح ]

در مزار شهدای شهرستان دزفول قبری وجود دارد که بدون هر گونه جلوه ای هم سطح زمین قرار دارد. این قبر متعلق به شهید بهمن (محمد جواد) درولی است.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، در مزار شهدای شهرستان دزفول قبری وجود دارد که بدون هر گونه جلوه ای هم سطح زمین قرار دارد. این قبر متعلق است به شهید بهمن (محمد جواد) درولی که در 20/3/1365 به شهادت رسیده است. شهید درولی وصیت کرده بود « قبرم را ساده و هم سطح زمین درست کنید و با اندکی سیمان روی آن را بپوشانید و فقط با انگشت روی آن بنویسد: «پر کاهی تقدیم به آستان قدس الهی».
این شهید عزیز که دانشجوی دانشگاه علم صنعت نیز بوده است در یکی از دستنوشته هایش می نویسد: «خدایا تو شهادت را نصیبم کن، خود چگونه شهید شدن را انتخاب خواهم نمود، خدایا تو شهادت را نصیبم کن که خود عشق و عاشقی را به حد اعلای آن خواهم رساند، خدایا آن گونه خواهم بود که تمام وجودم شیفتگی عشق رسیدن به وصال و حضور به درگاهت را گواه بگیرند.

خدای من، از سر تا به پا در خدمت شمایم، تمام وجودم را هدیه می‌کنم، چشمانم، پیشانی و سجده گاهم را، سینه و قلبم را، گلو و حنجره ام را، دهان و زبانم را، دست ها و پاهایم را و جزء جزء بدنم را به ساحت مقدست هدیه خواهم کرد، آنگونه به درگاهت خواهم آمد که عشقم را با تمام وجود خود اعلام کرده باشم.

امّا ای خدا، ای رازدار بندگان شرمگینت، ای آنکه در خلوتخانه ام، در خلوت های شبانه ام تنها تو را می‌طلبیدم، ای آنکه تنها عشق منی، مولای من، مرا ببخش.
جسمی را که به من به امانت سپرده بودی سالم نیاورده ام، خدایا آن را پاره پاره آورده ام مرا ببخش، مولای من عفوم کن و در این خصوص از ضاربان بپرس که باید آنها پاسخگوی این عمل ننگین باشند، از خسارت زدگان به جسمم بپرس به چه جرمی آن را دریدند، به چه گناهی به آن حمله ور شدند و گناه من چه بود که اینگونه به درگاهت مرا آورده‌اند.

خدای من، جرم من خدا خواهی بود، جرم من تنها عشق به تو بود، جرم من عدالت خواهی بود، جرم من این بود که تنها تو را می‌خواستم، نمی‌خواستم بنده غیر تو باشم و حنجره پاره ام این گواهی را می‌دهد که فقط تو را می‌طلبیدم و از چشمانم بپرس که فقط آنجا را که تو فرموده بودی می‌نگریستم و از دست ها و پاهایم سئوال کن که فقط برای رضای تو گام برداشته ام.»
روحمان با یادش شاد

شهید بهمن درولی


http://dezful.tebyan-kz.ir/Portals/1/78822_548.jpg

مزار شهید بهمن درولی در دزفول
طبقه بندی: سرداران شهید گلستان،
[ چهارشنبه 22 آذر 1391 ] [ ساعت 08 و 41 دقیقه و 00 ثانیه ] [ صالح ]
اولین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان های مینودشت گالیکش و کلاله و مراوه تپه در سالن اجتماعات دانشگاه ازاد مینودشت برگزار گردید.
http://www.minookhabar.ir/images/azar/daneshgah2.jpg

به گزاش خبرنگار بسیج از مینودشت ، در این مراسم با حضور مسئولین شهرستان و رؤسای دانشگاه های منطقه و سردار بابایی فرماندهی سپاه نینوا که میهمان ویژه این مراسم بودند برگزار شد.

سردار بابایی در خصوص جنگ نرم دشمن ونحوی مقابله با آن در جمع دانشجویان چنین گفت :

پس از آنکه دشمن از راه های مختلف و جنگ نظامی در حالی که در دفاع مقدس در مقابل ما ۴۴ کشور حضور داشتند نتوانستند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و شهدا به آنها ثابت کردند که با جنگ نظامی عقب نشینی نخواهیم کرد و پس از آن آنها وارد جنگ نرم با ما شدند که محوریت اصلی آن جنگ فرهنگی بود که در حال حاضر نیز ادامه دارد جنگ دیگری که به ما تحمیل شد جنگ سیاسی بود که فتنه ۸۸اتفاق افتاد که مردم ایران هیچ وقت فراموش نخواهند کرد و این گونه اقدامات نیز ادامه دارد جنگ دیگری که به ما تحمیل شد جنگ علمی بود که در آن نیز پیروز شدیم و جنگ دیگری که در حال حاضر درگیر آن هستیم جنگ اقتصادی می باشد که هنوز به صورت کامل در جامعه قابل درک نشده است تا درصدد مقابله با آن برآییم


فرمانده سپاه نینوا در خصوص اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد :

ما امروز باید در همه ی زمینه ها متکی به خود باشیم در گذشته کشورهای استعمار گر امریکا و انگلیس می خواستند ما را به خودشان وابسته نمایند که این امر نیز در دوره طاغوت محقق شد ولی با ظهور انقلاب اسلامی مردم عزیز با ایمان واراده وپشتکار از همان زمان تا اکنون در تلاش هستند تا استقلال خود را در همه زمینه های بدست اورند مسئله ای که هم اکنون بصورت جدی تر با ان مواجه هستیم مسئله اقتصاد مقاومتی می باشد مسئله ای که مقام معظم رهبری تاکید بسیار دارند هدف دشمن ار تحریم اقتصادی این میباشد که به رشد ملی و اشتغال و رفاه و.... لطمه بزند و و دل سردی نسبت به نظام ایجاد شود ورهبر معظم انقلاب ۱۲ رکن را تبیین فرمودند که به مسئولین و مردم ابلاغ شد

در ادامه خاطر نشان کرد : با خرید هر کالای خارجی یک دانشجویی ایرانی فرصت اشتغال را از دست میدهد و برای یک دانشجوی بیگانه فرصت اشتغال ایجاد می شود در ادامه مراسم یکی از یادگاران جنگ تحمیلی آقای صادق روشنی، جانباز شیمیایی محفل دوستانه ای با دانشجویان داشتند که با بیان خاطراتی از دانشجویان رزمنده در جهبه ی حق علیه باطل حال و هوای دیگری به مراسم ایجاد کردند
طبقه بندی: گلستان،
[ چهارشنبه 22 آذر 1391 ] [ ساعت 07 و 19 دقیقه و 03 ثانیه ] [ صالح ]
جهت مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید!
طبقه بندی: سیاست، بسیج،
برچسب ها: اسکن ایگل، پهباد، گزارش تصویری، تصاویر پهباد شکار شده، بسیج ولیعصر، علی آباد کتول، شهدای ولیعصر،
دنبالک ها: منبع تصاویر : فرهنگ نیوز،
[ پنجشنبه 16 آذر 1391 ] [ ساعت 11 و 30 دقیقه و 06 ثانیه ] [ صالح ]
سراسر ایران در روزهای تاسوعا و عاشورا مملو از عشق به اباعبدالله بود
شهرستان علی آباد کتول نیز همچون بقیه شهرها در عشق حسین(ع) می جوشید و سیاه پوش عزای آن حضرت بود تصاویری که مشاهده می کنید گزارش تصویری از عزاداری در محله ولیعصر(عج) این شهرستان می باشد که دوستان به دست ما رساندند. تصاویربقیه مساجد نیز  در صورت ارسال تصاویر در سایت درج خواهد شد.

Picture 048-2

Picture 036-2

جهت مشاهده همه تصاویر به علی آباد نیوز مراجعه کنید.

علی آباد نیوز
طبقه بندی: گلستان،
برچسب ها: اخبار، اخبار علی آباد کتول، علی آباد کتول، کتول، انصاریان، پایگاه خبری علی آباد کتول، مجموعه اخبار علی آباد کتول، آخرین اخبار علی آبادکتول، اخبار کتول، علی آباد نیوز، نیوز علی آباد، aliabad، aliabadnews، akhbare aliabad، کبودوال، آبشار کبودوال، طبیعت علی آباد کتول، آبشار زیبای کبودوال، آبشار کبودوال علی آباد، محرم91، محرم 91 در علی آباد، گارش تصویری محرم91، گزارش تصویری محرم 91 در علی آباد، گزارش تصویری، محرم91 کتول، محرم 91 علی آباد کتول، تصاویر مسجد ولیعصر، مسجد ولیعصر علی آبادکتول، ولیعصر علی آباد، مسجد ولیعصر،
[ دوشنبه 6 آذر 1391 ] [ ساعت 14 و 19 دقیقه و 57 ثانیه ] [ صالح ]

علی آباد نیوز: همایش بزرگ"عاشوراییان"با حضور حماسی بسیجیان و مسئولین شهرستان علی آباد کتول در مصلای امام رضا(ع) این شهرستان برگزار شد.

basij-moharam91 (3)

به گزارش خبرنگار علی آباد نیوز، در این همایش، سرهنگ موسوی از حضور همیشه در صحنه بسیج قدر دانی کرد و گفت پشتیبانی نیروهای بسیجی و سپاهی و ارسال موشک های میان برد به غزه در موفقیت غزه در جنگ با صهیونیسم تاثیر به سزایی داشت.

امام جمعه علی آباد کتول در همایش عاشوراییان در مورد امام شناسی و قیام امام حسین (ع) به ایراد سخن پرداخت و افزود ما باید امام زمان خود را شناخته و از ایشان پیروی کنیم.

بسیجیان و عزاداران  امام حسین (ع)  پس از بیانات سرهنگ موسوی و امام جمعه علی آباد کتول به عزاداری و سینه زنی برای امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان پرداختند.

basij-moharam91 (1)  basij-moharam91 (2)طبقه بندی: گلستان، بسیج،
برچسب ها: بسیج، عاشورا، بسیجیان عاشورایی، تجمع در محرم، بسیجیان، همایش، عاشوراییان، علی آباد کتول، بسیج علی آباد کتول، اخبار علی آباد کتول، همایش های علی آباد کتول، سپاه علی آباد کتول، حضور بسیجیان علی آباد کتول، علی آباد نیوز، خبرنگار علی آباد کتول، تصاویر همایش علی آباد کتول، عکس هایی از علی آبادکتول،
[ جمعه 3 آذر 1391 ] [ ساعت 07 و 25 دقیقه و 21 ثانیه ] [ صالح ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ


رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
حاج حسین یکتا

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب